Умови використання - На рыбалку!

38067 236-18-89

38095 757-04-58

38044 227-88-28
СНАСТИ ДЛЯ РЫБАЛКИ
ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН РЫБАКА

Поиск

Новости

  • Сезонний розпродаж 2020-02-19 09:36:04

    Раді повідомити про сезонний розпродаж товару! Рукавички -   http://www.naribalku.com.ua/126-perchatki Шапки та маски  - ...

  • Сезонная распродажа 2019-08-13 16:47:33

    Рады сообщить! Сезонная распродажа: Очки  http://www.naribalku.com.ua/69-ochki Носки  http://www.naribalku.com.ua/127-noski Леска ...

Все новости

Производители

Умови використання

Умови надання послуг

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН "На рибалку!"

Нижчевикладене є умовами угоди між інтернет магазином "На рибалку!" (Надалі "Компанія") і покупцем ( "Покупець") про придбання товарів або послуг, через Інтернет Сайт Компанії ( "Сайт").

Якщо Ви не погоджуєтеся з цими умовами, Ви не зможете придбати наші товари і послуги, тому перегляньте, будь ласка, уважно ці умови до здійснення покупок:

1. Введення.

Покупець погоджується з умовами, обговореними в цій Угоді сторін ("Угода"), з усім, що стосується товарів, послуг і інформації наданих через Сайт. Ця Угода являє собою договір між Компанією і Покупцем, і заміняє будь-які попередні або інші угоди, договори і гарантії, і обумовлює всі, що стосується товарів, послуг і інформації наданих за допомогою Сайту. Покупець погоджується переглянути і визнати цю Угоду до покупки товарів або послуг на Сайті.

2. Авторське Право.

Зміст Сайту захищений авторськими правами, включаючи зазначені торговельні марки та інше, (включаючи, але не обмежуючись інтелектуальною власністю). Організація, збір, компіляція, магнітний переклад, цифрове перетворення й інші дії, пов'язані з використанням матеріалів, а так само копіювання, перерозподіл, використання або публікація Покупцем повного змісту або будь-якої частини Сайту без згоди адміністрації сайту, заборонено

3. Редагування, видалення і модифікація.

Компанія резервує за собою ексклюзивне право на редагування, видалення або установку на Сайті будь-якої інформації, а так само видалення або установку будь-яких товарів і послуг для продажу. Компанія може модифікувати цю Угоду, або ціни на товари і послуги, з повідомленням про це Покупця, якщо це обумовлено в Угоді про надання Послуг, і може припинити функціонування або модифікувати будь-які або всі розділи Сайту на свій власний розсуд і без попереднього повідомлення. Модифікація цієї Угоди буде вважатися дійсною після публікації його на Сайті, і відноситися до угод, укладених після дати публікації.

4. Право відмови.

Компанія резервує за собою право на свій власний розсуд, припинити продаж товарів і надання послуг, а також регулювати доступ до покупки будь-яких товарів або послуг.

5. Обмежена відповідальність.

Надавані товари і послуги, ЗМІСТ, А так само послуги надавані через інші послуги передбачені "ЯК Є" І "ЯК ДОСТУПНО" і всі Гарантії, явні або неявні, що зарепечують (У ТОМУ ЧИСЛІ, АЛЕ НЕ обмежуючись відмовою від будь-яких неявних ГАРАНТІЙ ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ конкретної мети). Єдина і ціла максимальна відповідальність Компанії з будь-якої причини перед Покупцем єдина і єдина компенсація з будь-якої причини, буде обмежена сумою, сплаченою Клієнтом для придбання конкретних товарів або послуг.

Компанія і будь-які з її партнерів, дилерів або постачальників не відповідальні за будь-який непрямий, спеціальний, випадковий, або наступний збиток, (включаючи збиток і втрати в бізнесі, зменшення ДОХОДУ, судові справи, або подібні витрати ЗБИТКИ І ВИТРАТИ), НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, що вони базувалися на порушенні контракту, порушенні гарантії, недбалості (включаючи халатність), у результаті використаня продукту або послуги або іншим способом, навіть якщо попередньо було повідомлено про можливість такого збитку. Обмеження збитку викладене вище - ФУНДАМЕНТАЛЬНІ елементи основи Угоди між Компанією і Покупцем. ЦЕЙ САЙТ, товари і послуги не повинні розглядатися без таких обмежень.

Деякі Державні закони можуть бути застосовані щодо обмеження відповідальності


Корзина  

Вход

Нет товаров

Доставка 0,00 грн
Всего 0,00 грн

Оформить

Наши друзья


Download Master!
иБаста! The Digital StoreПортал активного туризма
БАРКАС - всеукраинский водномоторный сайт Форум о Рыбалке